Cięcie i gięcie laserem blach i elementów


Firma Ofama na przełomie 2020r. zakończyła budowę nowej hali z wyposażeniem o łącznej powierzchni prawie 600m kwadratowych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn pozwoliło na zakup najnowocześniejszych maszyn „TRUMPF” oraz otworzenie nowej gałęzi przedsiębiorstwa, cięcia laserowego w blachach oraz gięcia elementów.

Prowadzimy i świadczymy usługi związane z technologią obróbki metali na terenie Opola, województwa Opolskiego jak również całej Polski i Europy. Obsługujemy również kraje spoza Unii Europejskiej. Posiadamy w pełni zmechanizowany park maszynowy pozwalający na wykonanie zróżnicowanych zamówień, zarówno małych prototypowych, jak i dużych serii produkcyjnych. W skład wchodzą nowoczesne wycinarki, jak również prasy krawędziowe.

Nasza kadra inżynierska posiada wieloletnie doświadczenie w branży metalurgicznej, zarówno w zakresie doradztwa technicznego, jak i samych realizacji. Podstawową usługą, świadczoną przez nas jest obróbka blach – między innymi cięcie laserem, gięcie.

Cięcie laserem odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych wycinarek światłowodowych (FIBER) o mocy 4kW które obsługuje kadra wyspecjalizowanych pracowników. Przedsiębiorcy mogą również liczyć na specjalistyczne gięcie blach za pomocą prasy krawędziowej o sile 320 ton. Na każdym etapie realizacji zlecenia proponujemy jednocześnie fachowe doradztwo techniczne.

Na indywidualne zamówienia Klientów firma wykonuje cięcie elementów metalowych laserem o dowolnych kształtach i ilości oraz gięcie tychże elementów na krawędziarce z pełną powtarzalnością wymiarów. Korzystamy również nowoczesnego „nesting-u” czyli rozmieszczanie detali na arkuszu odbywa się za pomocą systemu dzięki czemu maksymalnie optymalizujemy wykorzystanie arkusza aby zminimalizować ilość odpadów.

Dzięki naszemu autorskiemu systemowi organizacji oraz szkoleniu naszej kadry przez samego producenta maszyn jesteśmy w stanie zapewnić bardzo krótkie terminy realizacji.

Zapraszamy do odwiedzenia strony:  laser.ofama.eu

Zapraszamy do kontaktu:

OFAMA Sp. z o.o.
ul. Niemodlińska 83,
45-864 OPOLE,
tel: 578-288-999,
laser@ofama.eu